Ważne: Strona www.kkm.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletów

Dowolny typ nośnika poza legitymacją
Legitymacja studencka / doktorancka
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Sprawdzanie ważności

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dane dotyczące sprzedaży mogą pojawiać się w bazie internetowej z około dwudniowym opóźnieniem.

Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres reklamacje@kkm.krakow.pl

 

Karta KKM ze zdjęciem

Do sprawdzenia ważności karty KKM ze zdjęciem konieczne jest podanie numeru klienta i numeru karty KKM. Numer klienta to numer ID, numer karty znajduje się po prawej stronie awersu karty. Na zdjęciu poniżej zaznaczone są miejsca, w których umieszczone są te dwa numery.

Karta KKM ze zdjęciem - dane identyfikacyjne

Karta KKM

Do sprawdzenia ważności karty konieczne jest podanie numeru legitymacji MPK i numeru karty KKM. Numer legitymacji znajduje się w lewym dolnym rogu karty natomiast numer karty znajduje się w prawym dolnym rogu karty.

Karta KKM - dane identyfikacyjne

 

Karta BRE Bank

W przypadku karty VISA BRE Bank numer klienta znajduje się na awersie karty, natomiast numer karty znajduje się na rewersie karty, co zostało zaznaczone na rysunkach.

 

Legitymacja studencka

W celu sprawdzenia ważności biletu zapisanego na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej należy z listy rozwijanej wybrać uczelnię i następnie wpisać numer albumu (znajdujący się na awersie legitymacji), tak jak na rysunku umieszczonym poniżej.

ELS - sprawdzanie ważności

 

eBilet

Wszystkie przedstawione powyżej przykłady przedstawiają w jaki sposób należy odczytywać dane z karty w celu sprawdzenia ważności biletu. Przy użyciu tych samych danych klient może zalogować się do systemu ebilet.kkm.krakow.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków
powered by: CMS Edito realizacja: Ideo